Więcej o: Regionalny Festyn Kół Gospodyń Wiejskich w Miedznej Murowanej

Regionalny Festyn Kół Gospodyń Wiejskich w Miedznej Murowanej

W dniu 26 czerwca  2022r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Miedznej Murowanej odbył się Regionalny Festyn Kół Gospodyń Wiejskich połączony z Dniem Dziecka. My również mieliśmy przyjemność w nim uczestniczyć. Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie . Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniały występ. Więcej „Regionalny Festyn Kół Gospodyń Wiejskich w Miedznej Murowanej”

Więcej o: XV Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie,, Ziemia Łódzka 2022 „

XV Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie,, Ziemia Łódzka 2022 „

XV Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie,, Ziemia Łódzka 2022 ” w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale za nami. Wróciliśmy z medalami, pełni wrażeń i pozytywnej energii. Wszyscy nasi uczestnicy dali  z siebie wszystko . Jesteśmy z nich bardzo dumni. Dwa złote medale – Piotr Bociek w pchnięciu kulą oraz w skoku w dal. Natomiast brązowy medal – Magdalena Gorzela w biegu na 100 m. Więcej „XV Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie,, Ziemia Łódzka 2022 „”

Więcej o: ,,Podkasana Muza” w Drzewicy – 8 czerwca 2022r.

,,Podkasana Muza” w Drzewicy – 8 czerwca 2022r.

Nasi wspaniali artyści : Edyta Białecka, Dorota Jędrzejczyk, Ilona Gorycza, Magdalena Gorzela, Krystian Jurek, Krystian Sołtys, Tomasz Moskalczyk, Karol Smyczyński stanęli na wysokości zadania. Wystąpili z przebojami na góralską nutę. O oprawę muzyczną zadbał nasz nieoceniony instruktor – Marek Jaworski. Atmosfera była wspaniała. Chętnie wrócimy tam za rok. Więcej „,,Podkasana Muza” w Drzewicy – 8 czerwca 2022r.”