Więcej o: Spotkanie wielkanocne

Spotkanie wielkanocne

21 marca to pierwszy dzień wiosny 🌷🌷🌷.
W naszej placówce ten dzień spędziliśmy przy wielkanocnym stole 🐣🐥🐣razem z zaproszonymi gośćmi: Starostą Powiatu Opoczyńskiego Marcinem Baranowskim, Burmistrzem Miasta i Gminy Żarnów dr Krzysztofem Nawrockim oraz
ks. Wikarym naszej parafii Bartoszem Fijałkowskim.

Więcej „Spotkanie wielkanocne”

Więcej o: IX Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji w Opocznie

IX Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji w Opocznie

12 marca 2024r.  odbyły się już  IX Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji w Opocznie, podczas których można było zobaczyć 68 wystawców.

Organizatorami Opoczyńskich Targów Pracy i Edukacji byli: Powiat Opoczyński, Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie, Zespół Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy „Centrum Edukacji i Rozwoju” im. Św. Jana Pawła II w Opocznie. Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji organizowane są z myślą o poszukujących zatrudnienia mieszkańcach Powiatu Opoczyńskiego, osobach niepełnosprawnych i młodzieży stojącej przed wyborem swojej ścieżki edukacyjno- zawodowej.

Więcej „IX Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji w Opocznie”

Więcej o: Kreatywne warsztaty czekoladowe

Kreatywne warsztaty czekoladowe

W naszej placówce odbyły się kreatywne warsztaty czekoladowe 🍫 z panią Anną Światłowską oraz z panią Dagmarą Łęcką – Papiernik z Piotrkowa Tryb. Warsztaty te miały na celu pobudzić zmysł smaku oraz kreatywne myślenie, a także wykorzystać zdolności manualne uczestników. Dziękujemy za interesujące zajęcia.

Więcej „Kreatywne warsztaty czekoladowe”